Stowarzyszenie Instytut Wsparcia Biznesu coraz mocniej rozwija się w Rzeszowie, okolicach oraz na terytorium Polski. Współpracujemy z coraz większą liczbą przedsiębiorców. Najważniejsze dla nas jest Spotkanie z ludźmi przedsiębiorczymi i kreatywnymi, których głównym zamierzeniem jest zbudowanie silnej sieci kontaktów. To właśnie dla Nich tworzymy kolejne wydarzenia.

Kolejne dni przyniosą nowe pomysły, o których więcej możecie się dowiedzieć na Naszych kanałach informacyjnych, a także na spotkaniach.

Nasze Stowarzyszenie odpowiadając na potrzeby rynku, powstało z myślą zrzeszenia wszystkich zainteresowanych osób fizycznych i prawnych, prowadzących szeroko rozumianą działalność gospodarczą.

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każdy przedsiębiorca. Nieważne czy prowadzicie Państwo małą jednoosobowa działalność, czy w formie przewidzianej przez Kodeks Spółek Handlowych, przez Nas każdy przedsiębiorca jest traktowany równo.

Kierując się potrzebami mikro, małych i dużych firm oferujemy swoim członkom bogaty wachlarz korzyści płynących z członkostwa przy wręcz symbolicznej rocznej składce członkowskiej. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorczości na każdym etapie i pomoc w samorozwoju każdego z Naszych członków. Każdy członek Stowarzyszenia może liczyć na promocję jego usług lub produktów wśród potencjalnie zainteresowanych kontrahentów i klientów w całej Polsce i nie tylko.

Dla członków Stowarzyszenia organizujemy konferencje, szkolenia, akcje promocyjne, spotkania biznesowe. Zapewniamy wysokiej jakości usługi kadrowe, księgowe, prawne i pokrewne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Wszelkie rozwiązania przygotowujemy odpowiadając na indywidualne potrzeby danego członka, tak aby przynosiły wymierne korzyści.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, w tym najważniejsze „jaka korzyść osiągniecie Państwo z członkostwa w Stowarzyszeniu”, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” w celu omówienia szczegółów na osobistym spotkaniu w siedzibie stowarzyszenia lub u Państwa tak abyśmy mogli „uszyć na miarę” korzyści płynące dla Państwa z członkostwa w Naszym a być może i Państwa stowarzyszeniu.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane członkostwem i współpracą ze Stowarzyszeniem Wsparcia Biznesu. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Zarząd Stowarzyszenia
INSTYTUT WSPARCIA BIZNESU